گزارش کامل از جشن مهربانی 13 بهمن 96

اسفند ۶, ۱۳۹۶ توسط kurdcpss0

جشن گلریزان

جشن #مهربانی

نام جشنی بود که با حمایت جمعی از خیرین استان کردستان به نفع بیماران مبتلا به سرطان استان کردستان در روز جمعه 13 بهمن 1396 در مجتمع فرهنگی هنری فجر استان کردستان و با همکاری آموزشگاه موسیقی خوشنوایان ( با مدیریت آقای مهندس سلیمی فرد) و اداره ارشاد اسلام استان کردستان برگزار شد.

جشن مهربانی ، یک اقدام نیک و خداپسندانه در استان کردستان بود  که برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان در استان کردستان برگزار شد.

 

جشن مهربانی برای کمک به بیماران مبتلا به سرطان استان کردستان

 

انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان کردستان سالهاست که با همیاری و کمک های خیرین این استان ، در کنار بیماران نیازمند مبتلا به سرطان بوده و همواره تلاش بر آگاه سازی مردم برای پیشگیری از سرطان و  کمک به بیمارانی که در پرداخت هزینه های داروی و درمان خود مشکل دارند ، می باشد.

قلب انجمن خیریه با کمک های شما خیرین گرامی می تپد، قلبی که صای تپش آن ،دلهای بسیاری از نیازمند را شاد و قوی میکند.

13 بهمن یک شب که به واسطه آموزشگاه خوشنوایان و خیرین به یاد ماندنی  شد ، شبی که شما خیرین گرامی آن را برای همه تاریخ ساز و به یاد ماندنی کردید، آن شب با اجراهای کودکان خلاق و عزیز کردستانی که در آموزشگاه موسیقی خوشنوایان مشغول به فراگیری انواع سازهای موسیقی اصیل ایرانی هستند ، اجرا گردید، کودکان و نوجوانانی که عشق و امید و مهربانی را با صدای ساز خود به حاضرین اهدا نمودند.

 

جشن مهربانی

 

مراسم با پذیرایی شرکت هایا اسپانسر آن بود همراه شد و در طول مراسم دسته دسته کودکان با سازهای خود به روی صحنه رفتند و انواع موسیقی ها را اجرا نمودند ، در این حین آرمان مهرپناهی که مجری توانا و خوش سخن حاضرین در سالن را تشویق به همراهی و  هم صدایی با کودکان می نمودند.

این مراسم مهمانهای ویژه ای هم داشت ، از جمله حضور استاندار محترم استان کردستان ،جناب آقای مهندس مرادی نیا که در آن مراسم مبلغ 15 میلیون تومان به بیماران مبتلا به سرطان کمک نمودند.

همچنین حضور جناب آقای مهندس صیدی شهردار محترم مردمی شهر سنندج و فرماندار مردمی جناب آقای مهندس زارعی ، آقای مهندس دره وزمی و آقای مرادی نیز در این مراسم حضور داشتند.

 

جشن مهربانی

 

در این مراسم جمعی از والدین کودکان نوازنده وخیرین انجمن با کمک های خود قلب تمام بیماران را شاد نمودند.

انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان کردستان از تمامی عزیزان و خیرینی که ما را در این مراسم کمک و همراهی نمودنند تشکر و قدردانی می نماید و از خداوند منان برای این عزیزان سلامتی را آرزو میکند که همیشه حامی این نیازمندان باشند .

 

با تشکر و سپاس فراوان از :

1-آموزشگاه موسیقی خوشنوایان (مهندس سلیمی فرد)

2-آژانس سفیر ( آقای ورعی)

3-شرکت هایا ( فعال در تولید آموزش برنامه نویسی ویژه کودکان و نوجوانان)

 

جشن گلریزان


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

11 + سیزده =